Elektronické PDF dokumenty na stiahnutie zadarmo. Počet vytlačení nie je obmedzený. Môžete ich používať pre svoju osobnú potrebu, nie na komerčné účely. Môžete ich využiť ako busy bags – vrecúškové aktivity. (V päte dokumentov je odkaz na našu stránku.) (Čo sú vrecúškové aktivity?)

Kliknutím na linku s názvom dokumentu sa otvorí PDF-ko, ktoré si môžete priamo vytlačiť alebo uložiť u seba v počítači.

Názov Popis
Ovocie a zelenina - trojzložkové montessori karty Ovocie a zelenina Súbor obsahuje trojzložkové montessori karty – ovocie, zeleninu, oriešky, všetky možné, čo ma len pre každé písmenko abecedy napadli a podarilo sa mi nájsť obrázok. Ako používať montessori trojzložkové karty.
Zem Slnečná sústava – montessori trojzložkové karty Planéty Slnečnej sústavy, Slnko a Mesiac ako montessori trojzložkové karty. Ako používať montessori trojzložkové karty.
Montessori trojzlozkove kartyFázy mesiaca – montessori trojzložkové karty Fázy mesiaca ako montessori trojzložkové karty. Ako používať montessori trojzložkové karty.

Chcete sledovať novinky na www.mudramama.sk ? Zaevidujte sa vo formulári v päte našej stránky.
Kde nájdete viac našich aktivít? Takmer denne dávam nové foto na mudramama.sk na facebooku. Čo nenájdete tu, možno nájdete tam!