Elektronické PDF dokumenty na stiahnutie zadarmo. Počet vytlačení nie je obmedzený. Môžete ich používať pre svoju osobnú potrebu, nie na komerčné účely. Môžete ich využiť ako busy bags – vrecúškové aktivity. (V päte dokumentov je odkaz na našu stránku.) (Čo sú vrecúškové aktivity?)

Kliknutím na linku s názvom dokumentu sa otvorí PDF-ko, ktoré si môžete priamo vytlačiť alebo uložiť u seba v počítači.

Názov Popis
Predlohy plastelina Predlohy na prácu s plastelínou

Obrázky sú prevzaté z internetu, nie sú našou tvorbou, celkovo 10 stran A4, len sme ich umne poskladali do súboru a popísali a zamysleli sme sa, čo všetko sa dá modelovať z plastelíny: tvár mužská i ženská – oči, nos, ústa, fúzy, sponky, atď.; okrem toho modelujte emócie, rôzne výrazy tváre – modelovanie guľôčok aj hadíkov, formovanie do špirály; jedlo na tanieri – modelovanie guľôčok aj hadíkov, placiek (použite cesnakovač – zábava zaručená); auto osobné aj nákladné – svetielka, maják, šofér, kolesá – modelovanie guľôčok; hrozno, stonožka – modelovanie guľôčok; červík, koláčiky1, koláčiky2 – ozdobovanie čerešničkami, špirálami – modelovanie guľôčok aj hadíkov, formovanie do špirály

OmalovankaMačičky – vystrihovačka

Súbor obsahuje vystrihovačku Boli 3 mačičky. Inšpiráciu nájdete v článku Ako som vymýšľala protidudlíkovú pesničku.

hroch01_omalovanka Hroch a krokodíl

Súbor obsahuje omaľovánku hrocha a krokodíla – časť ilustrácií z knižky Ako si Jaja nechcela umývať zúbky z našej ponuky.

Čísla na adventný kalendár
Čísla na adventný kalendár

Číselká na adventný kalendár, ak sa ho chystáte vyrábať.

Mikuláš - nalepovací kalendár
Mikuláš – kalendár

Mikuláš – nalepovací adventný kalendár – deti každý deň nalepia na číselko chuchvalec vaty, na Vianoce je celá brada pekne huňatá. Mikuláša si môžu vyfarbiť podľa seba.

Omaľovánka
Omaľovánka

Obsahuje Mikuláša, čerta a anjelika…

Rozprávkové omaľovánky
Rozprávkové omaľovánky

V článku nájdete 5 rozprávkových omaľovániek. Môžete si vyfarbiť peknú princeznú s koníkom, kráľovský zámok, veselého jednorožca, zaľúbeného princa s princeznou a draka s rytierom. Drak s rytierom je špeciálna omaľovánka, v ktorej musíte najprv pospájať všetky body, aby vám vznikol drak podľa predlohy.

Chcete sledovať novinky na www.mudramama.sk ? Zaevidujte sa vo formulári v päte našej stránky.
Kde nájdete viac našich aktivít? Takmer denne dávam nové foto na mudramama.sk na facebooku. Čo nenájdete tu, možno nájdete tam!