Elektronické PDF dokumenty na stiahnutie zadarmo. Počet vytlačení nie je obmedzený. Môžete ich používať pre svoju osobnú potrebu, nie na komerčné účely. Môžete ich využiť ako busy bags – vrecúškové aktivity. (V päte dokumentov je odkaz na našu stránku.) (Čo sú vrecúškové aktivity?)

Kliknutím na linku s názvom dokumentu sa otvorí PDF-ko, ktoré si môžete priamo vytlačiť alebo uložiť u seba v počítači.

Názov Popis
KoníkyKoníky-pexeso Koníkové pexeso – zároveň sa môže hrať hra na rozlišovanie, ktoré koníky idú doľava a ktoré doprava. Dieťa nemusí vedieť strany pomenovať, iba roztriediť koníky.
Triedenie tvary, farby, vzory - ucime deti, Pravo lava orientacia Rafaeline ponožky – maxisada kartičiek pre deti 3+ Čo sa dieťa 3+ pri hrách s kartičkami naučí? Učíme ho rozoznávať vzorky, tvary. Učíme ho dvojkrokové aktivity (napr. HOĎ a HĽADAJ, NÁJDI a PRIKLADAJ…).Učíme ho pravo-ľavú orientáciu. Ohohacujeme jeho slovnú zásobu. Spolu s porozumením dvojkrokovej aktivity sa začínajú rozvíjať i jazykové schopnosti dieťaťa, po jednoslovných vetách prídu viacslovné.Maxisada kartičiek „Rafaeline ponožky“ obsahuje sady: 2 ks čisté stonožky Rafaely (ľavá, pravá), 30 ks vzorkované stonožky Rafaely (15 ľavá, 15 pravá), 2 ks vzorkované kocky, 12 ks vzorkované plôšky, 17 párov ponožiek
how--many-fish_01 Ryby, Rybky, Rybičky – prvá logika pre deti 2,5 + Pracovný zošit pre malých milovníkov rybičiek. Úlohy preskúšajú prvé logické schopnosti dieťaťa: Rozoznávanie rybičiek rôznych druhov. Počítanie do 6. Ktorá rybka nepatrí medzi ostatné? (Malá, veľká, iný druh, plávajúca opačným smerom.) Pravo-ľavá orientácia. Rozoznáva dieťa, ktorá rybička pláva doľava a ktorá doprava? Maláci nemusia rozoznať ľavú a pravú stranu, avšak dokážu rozoznať smer rybičiek.
how--many-fish_01 First Logic with Fish- foe Kids 2,5+ Anglická verzia: Pracovný zošit pre malých milovníkov rybičiek. Úlohy preskúšajú prvé logické schopnosti dieťaťa: Rozoznávanie rybičiek rôznych druhov. Počítanie do 6. Ktorá rybka nepatrí medzi ostatné? (Malá, veľká, iný druh, plávajúca opačným smerom.) Pravo-ľavá orientácia. Rozoznáva dieťa, ktorá rybička pláva doľava a ktorá doprava? Maláci nemusia rozoznať ľavú a pravú stranu, avšak dokážu rozoznať smer rybičiek.

Chcete sledovať novinky na www.mudramama.sk ? Zaevidujte sa vo formulári v päte našej stránky.
Kde nájdete viac našich aktivít? Takmer denne dávam nové foto na mudramama.sk na facebooku. Čo nenájdete tu, možno nájdete tam!