Elektronické PDF dokumenty na stiahnutie zadarmo. Počet vytlačení nie je obmedzený. Môžete ich používať pre svoju osobnú potrebu, nie na komerčné účely. Môžete ich využiť ako busy bags – vrecúškové aktivity. (V päte dokumentov je odkaz na našu stránku.) (Čo sú vrecúškové aktivity?Kliknutím na linku s názvom dokumentu sa otvorí PDF-ko, ktoré si môžete priamo vytlačiť alebo uložiť u seba v počítači.

Názov Popis
Farby a tvary Značky automobilov – logá Kartičky so značkami áut, pobavia isto každého chlapca, keď ich spoznáva.
Farby a tvary Farby a tvary Hra obsahuje nasledujúce sady kartičiek v 4 základných farbách (červená, modrá, zelená, žltá): 12 tvarov: hviezda 5-cípa, hviezda 8-cípa, kosoštvorec, kríž, kruh, kvet, srdce, obdĺžnik, šesťuholník, šípka, štvorec, trojuholník; potom obrysy pre každý tvar a farbu; a naviac omaľovánkové strany.
Zimne-hladanieZimné hľadanie Zimné hľadanie – kartičková hra pre deti 2+ Skúste naučiť dieťa 2+ rozoznávať vzorky (farby, tvary). Nácvik dvojkrokovej aktivity: HOĎ a HĽADAJ. Presne toto sme mali na mysli pri výrobe kartičkovej hry.
Vrany1Vrany – rozlíš látky

Súbor obsahuje pexeso s veselými látkovými vranami, ktorých brušká sú z rôznych látok. Naučte svoje deti rozlišovať vzorky na látkach.

Vrany2Vrany – rozlíš tvary

Súbor obsahuje pexeso s veselými látkovými vranami, ktorých brušká sú rôznych tvarov. Naučte svoje deti rozlišovať tvary, rozšírte ich vedomosti a slovnú zásobu.

SovyMaxisada sovy Čo sa dieťa 2+ pri hrách s kartičkami naučí? Učíme ho rozoznávať vzorky, farby, tvary. Učíme ho dvojkrokové aktivity (napr. HOĎ a HĽADAJ, NÁJDI a PRIKLADAJ…).Ohohacujeme jeho slovnú zásobu. Spolu s porozumením dvojkrokovej aktivity sa začínajú rozvíjať i jazykové schopnosti dieťaťa, po jednoslovných vetách prídu viacslovné.
Sovy2Sovie hľadanie Naučiť dieťa 2+ rozoznávať vzorky (farby, tvary). Nácvik dvojkrokovej aktivity: HOĎ a HĽADAJ. Presne toto sme mali na mysli pri výrobe kartičkovej hry.Je to príjemná obmena pre deti i rodičov,čo zbožňujú hľadať obrázky v knižkách typu „I Spy with my Little Eye“. Väčšinou si takto malé deti želajú dvadsať razy za deň čítať tú istú knižku.

Chcete sledovať novinky na www.mudramama.sk ? Zaevidujte sa vo formulári v päte našej stránky.
Kde nájdete viac našich aktivít? Takmer denne dávam nové foto na mudramama.sk na facebooku. Čo nenájdete tu, možno nájdete tam!