Elektronické PDF dokumenty na stiahnutie zadarmo. Počet vytlačení nie je obmedzený. Môžete ich používať pre svoju osobnú potrebu, nie na komerčné účely. Môžete ich využiť ako busy bags – vrecúškové aktivity. (V päte dokumentov je odkaz na našu stránku.) (Čo sú vrecúškové aktivity?)

Kliknutím na linku s názvom dokumentu sa otvorí PDF-ko, ktoré si môžete priamo vytlačiť alebo uložiť u seba v počítači.

Názov Popis
Zvieratá podľa kontinentov Zvieratá kontinenty Obsahuje zvieratá potriedené podľa kontinentov, kde žijú, vyskytujú sa. Vzniklo ako pomôcka k hracej deke, kde bola použitá látka mapy. Kontinenty sú rozlíšené inou farbou nápisu s názvom zvieraťa.
Psíky - rôzne rasy psov Psíky Obsahuje: Rôzne rasy psíkov – foto dospelého psíka a šteniatka, pre deti. Pomôcka pre deti, čo majú radi psíkov, aby sa naučili rasy.
Ovocie a zelenina - trojzložkové montessori karty Motýle Obsahuje: motýle, motýlie polovice – pexeso, jednoduché puzzle – treba poskladať motýľa z dvoch polovíc; obrázky “dokresli druhú polovicu motýľa”, keď ku polovici na obrázku dieťa má dokresliť druhú polovicu motýľa a ďalšie logické motýlie hádanky. Na záver obsahuje životný cyklus motýľa: vajíčka-húsenica-kukla-motýľ – 1 strana s cyklom, 2 strany s obrázkami na zoraďovanie.
Ovocie a zelenina - trojzložkové montessori karty Ovocie a zelenina Súbor obsahuje trojzložkové montessori karty – ovocie, zeleninu, oriešky, všetky možné, čo ma len pre každé písmenko abecedy napadli a podarilo sa mi nájsť obrázok. Ako používať montessori trojzložkové karty.

Chcete sledovať novinky na www.mudramama.sk ? Zaevidujte sa vo formulári v päte našej stránky.
Kde nájdete viac našich aktivít? Takmer denne dávam nové foto na mudramama.sk na facebooku. Čo nenájdete tu, možno nájdete tam!