Tvoríme s deťmi - fazuľkové jablko z plastelíny
Aktivity s deťmi 1-3,  Aktivity s deťmi 3-6,  Výtvarné aktivity,  Výtvarné aktivity

Fazuľkové jablko

Tvoríme s deťmi - fazuľkové jablko z plastelíny

Vyzerá to ako tic-tac cukríky? Nie, takej obety u nás nie sme schopní!  Sú to fazuľky. Videli sme v škôlke na nástenke, robili to deti z inej triedy, nuž sme doma chytro kopírovali.

Potrebujete: viečko zo zaváracieho pohára, plastelínu, fazuľky alebo šošovice alebo niečo iné na zapichovanie, halúzku na stopku (my sme si vyrkútili naozajskú stopku z jablka) a prípadne lístok (ten náš je z fikušteka)

Naša tie fazuľky zapichovala všakovako, tie škôlkárske boli trošku viac do tvaru jabĺčka “zorganizované”, hustejšie.

 

Web Múdra mama vznikal postupne a s prestávkami asi od roku 2013-2014. Je o všeličom, čo ma zaujalo pri výchove našej dcérky. Napríklad montessori princípy, niektoré z nich uplatňujeme pri hrách. Mám rada každú tvorivú techniku, najviac som sa venovala maľovaniu na hodváb a šitiu. Doma mám naškrečkované rôzne tvorivé materiály a teda sa u nás veľa tvorí. Som ročník 76, vyštudovala som Matfyz, pracovala v oblasti IT. V súčasnej dobe sa snažím pracovať z domu, venujem sa tvorbe webov a vymýšľam si aj vlastné malé projektíky (ktoré by som rada monetizovať, ako by povedali marketéri). O práci z domu tu tiež môžete nájsť pár článkov.