Podporte kreativitu a predstavivost deti
Aktivity s deťmi 1-3,  Aktivity s deťmi 3-6,  Výtvarné aktivity,  Výtvarné aktivity

Podporte ich predstavivosť

Vystrihla som modelky z katalógu, nalepila a povedala malej, nech niečo dokreslí a vymyslí, kto je na obrázku. (Deti si môžu aj samé vystrihovať, lepiť.)

Podporte kreativitu a predstavivost deti

 

Dáma venčí psíka – je k nej pekne zladený, nie?

 

Podporte kreativitu a predstavivost deti

 

Macocha zo Snehulienky, s košíkom s otrávenými jabĺčkami. Vyzerá modelka až tak potvorsky? Pozor na kabáty s kapucou, he-he!

Podporte kreativitu a predstavivost deti

 

Snehová kráľovná z Vavrišova. (Do Vavrišova, tatranskej dedinky, chodievame každé leto.) Má dokreslený zelený kufor, chytá deti a pchá ich do kufra. Z kufra sa jej vysypali klince. Tak pozor na ňu! A ešte som dokreslila hviezdičky a učili sme sa zdobiť vločky.

Podporte kreativitu a predstavivost deti

Čítali sme po dva večery Jánošíka, nuž takto tie víly vyzerajú, čo mu opašťok (dokreslila som na požiadanie ja), valašku, košulenku – symboly jeho moci, darovali.

Web Múdra mama vznikal postupne a s prestávkami asi od roku 2013-2014. Je o všeličom, čo ma zaujalo pri výchove našej dcérky. Napríklad montessori princípy, niektoré z nich uplatňujeme pri hrách. Mám rada každú tvorivú techniku, najviac som sa venovala maľovaniu na hodváb a šitiu. Doma mám naškrečkované rôzne tvorivé materiály a teda sa u nás veľa tvorí. Som ročník 76, vyštudovala som Matfyz, pracovala v oblasti IT. V súčasnej dobe sa snažím pracovať z domu, venujem sa tvorbe webov a vymýšľam si aj vlastné malé projektíky (ktoré by som rada monetizovať, ako by povedali marketéri). O práci z domu tu tiež môžete nájsť pár článkov.