Vytvarne aktivity s detimi
Aktivity s deťmi 1-3,  Aktivity s deťmi 3-6,  Experimentujeme,  Experimentujeme,  Jemná a hrubá motorika,  Učíme sa farby, tvary,  Výtvarné aktivity,  Výtvarné aktivity,  Zmyslové hry

Difúzia, hra s pipetou – pre deti 2+

Ako podporiť záujem o výtvarné aktivity, o učenie farieb? Nachystala som poháre s vodou, tekuté farby do paletky a pipetku. Farby + pipetka sú s mojej výbavy na prácu s hodvábom. Ale môžete použiť aj potravinárske farby a rozmiešať ich trošku s vodou, resp. bývajú v obchodoch aj tekuté.
Vysvetlite dieťaťu, ako používať pipetku a potom si už len spokojne sadnite oproti a híkajte a nedýchajte spolu s malákmi:

Vytvarne aktivity s detimi

Vytvarne aktivity s detimi

Vytvarne aktivity s detimi

Vytvarne aktivity s detimi

Vytvarne aktivity s detimi

Web Múdra mama vznikal postupne a s prestávkami asi od roku 2013-2014. Je o všeličom, čo ma zaujalo pri výchove našej dcérky. Napríklad montessori princípy, niektoré z nich uplatňujeme pri hrách. Mám rada každú tvorivú techniku, najviac som sa venovala maľovaniu na hodváb a šitiu. Doma mám naškrečkované rôzne tvorivé materiály a teda sa u nás veľa tvorí. Som ročník 76, vyštudovala som Matfyz, pracovala v oblasti IT. V súčasnej dobe sa snažím pracovať z domu, venujem sa tvorbe webov a vymýšľam si aj vlastné malé projektíky (ktoré by som rada monetizovať, ako by povedali marketéri). O práci z domu tu tiež môžete nájsť pár článkov.