Aktivity s deťmi 1-3 Aktivity s deťmi 3-6 Jemná a hrubá motorika O našich výrobkoch Vývoj reči, písma Zmyslové hry

Včelie tajomstvá – hračka

Dám vám hádanku – na čo je vecička na obrázku? A druhá? A na tretej fotke je…

Aspoň trošku si lámete hlavu na čo to je dobré? Predstavte si nudnú cestu autom na letný výlet, či dovolenku s vašim dieťatkom, ktoré mrnká a mrnká, Spievankovo ide dookola… Toto dajte dieťatku do rúk a môže odopínať a zapínať suché zipsy, koľko sa mu zachce. Môžete si porozprávať o včelách, tvare plástov, o mede… Malé deti okolo roka, dvoch, majú veľmi radi suché zipsy.

Toto tu na druhej fotke, to by mala byť upgradovaná verzia. No keďže je lenivý zákazník, som aj ja lenivý tvorca. Na opašťoku s karabinkou by z druhej strany malo byť pripnuté vrecko, do ktorého by sa dali schovať včeličky. Vrecko by mohlo byť zapínateľné na zips alebo gombík alebo by tam mohli byť obe zapínania skombinované… dieťa si popri ceste pozapína všetky typy zapínaní a chvíľu sa zahrá. To by bolo pre detičky okolo troch rokov. A verte, to by ich bavilo! My sme nosili plyšovú mačičku a za dve hrste stužiek a moja dcérka dokázala dlho uväzovať mačičke mašličky okolo krku. Aj do Ružomberka sme stihli z Bratislavy prísť.

A toto?

To by mohli byť krásne medovo – včeličkovo – plástové šatôčky (podobné ako mám v ponuke), na želanie k nim aj taštička z plástovej látky. A zdarma k tomu tá verzia včeličkovej blbôstky, ktorá by sa vám pozdávala. (Pre veľkosť 104-110 cena šatočky + kapsička 15,90.)

No ušijem len v prípade, že sa nájde reálny záujemca :) Čas je veľmi vzácna vec, čakať na záujemcu môžu aj nastrihané…

Clanok som uverejnila najskôr na sashe.sk, ale je to môj pôvodný text…

Mohlo by sa vám tiež páčiť...