Affiliate marketing,  Práca z domu,  Wordpress

Siedmy krok: UberMenu

Na stránke darčekový poradca som nasadila UberMenu – je to síce kúpený plugin (za 19 dolárov), ale jeho funkcionalita a dokumentácia a support sú super, k mnohým témam sú vysvetľujúce videá ako postupovať, naviac, po zorientovaní je všetko hodne intuitívne.

Prečo sa mi UberMenu pozdáva:

  • umožňuje rôzne spôsoby zobrazenia – plávajúce menu aj megamenu
  • v megamenu môžete robiť taby
  • do megamenu môžete vkladať kategórie ako obrázky
  • do megamenu môžete vkladať funkcionalitu pomocou tlačítok aj políčok
  • je veľmi škálovateľné, čo sa farebnosti týka, vkladania ikoniek, napr. aj na pozadí megamenu môže byť zvolený obrázok…

Zdokumentujem tu, ako som nastavila položky v menu teraz, bola som nadšená všetkými možnosťami, chcela som ich vyskúšať, preto som sa ani neobmedzovala v počte kategórií (viď. minulý článok). Avšak nič nie je isté – teraz sa zaoberám rýchlosťou webu – nie je spomalený v dôsledku UberMenu, ale práve v dôsledku toho množstva kategórií, čo som si zaumienila vytvoriť. O študovaní rýchlosti WP webu bude další článok. Takže možno napokon počet kategórií znova zrevidujem.

V kategórii Podľa osoby som použila menu so záložkami – podkategórie sú zobrazené pomocou obrázkov:

ubermenu01

V kategórii Podľa príležitosti som nastavila zobrazovanie podkategórií pomocou obrázkov:

ubermenu02

V kategórii Podľa témy som znovu použila záložky a nastavila zobrazovanie ich podkategórií pomocou obrázkov:

ubermenu03

V kategórii Články som nastavila zobrazovanie podkategórií pomocou obrázkov:

ubermenu 04

Kde je môj affiliate web dnes? Preverte si to návštevou na darčekovom poradcovi osobne :)

 

 

 

Web Múdra mama vznikal postupne a s prestávkami asi od roku 2013-2014. Je o všeličom, čo ma zaujalo pri výchove našej dcérky. Napríklad montessori princípy, niektoré z nich uplatňujeme pri hrách. Mám rada každú tvorivú techniku, najviac som sa venovala maľovaniu na hodváb a šitiu. Doma mám naškrečkované rôzne tvorivé materiály a teda sa u nás veľa tvorí. Som ročník 76, vyštudovala som Matfyz, pracovala v oblasti IT. V súčasnej dobe sa snažím pracovať z domu, venujem sa tvorbe webov a vymýšľam si aj vlastné malé projektíky (ktoré by som rada monetizovať, ako by povedali marketéri). O práci z domu tu tiež môžete nájsť pár článkov.